Lokalizacja

 • Apartamenty mieszczą się w bloku nr 4, przy ul. Opieńskiego w Poznaniu.
 • Doskonała lokalizacja
  Doskonała lokalizacja naszych apartamentów gwarantuje szybki i łatwy dostęp do centrum miasta Poznania zarówno samochodem jak i środkami komunikacji miejskiej. Podróż do centrum, Targów Poznańskich, czy do Starego Rynku tramwajem, lub autem zajmuje 10 - 14 min.
 • Szybki dojazd do centrum
  W odległości 30 metrów od bloku nr 4 mieści się przystanek „pestki” (Poznański Szybki Tramwaj), którą dojadą Państwo bezpośrednio do Targów jak i Starego Rynku. Przy trasie „pestki” mieszczą się dwa ekskluzywne Centra Handlowe: PLAZA (2 przystanki – 6 min.) oraz PESTKA (3 przystanki – 8 min.) W Centrum Pestka oprócz sklepów, kawiarni i restauracji mogą Państwo odwiedzić klub sportowy, w którym skorzystać można m.in. z sauny. Szybki tramwaj nr 12 dowiezie Państwa w ciągu 16 – 18 minut do kultowego Centrum Kultury i Biznesu „Stary Browar”.
 • Parking lub garaż
  W promieniu 500 m od bloku nr 4 mają Państwo możliwość wyboru parkingu niestrzeżonego lub strzeżonego. Najbliższy to niestrzeżony: 30 m od wejścia do budynku; lub strzeżony, oddalony 200 m, widoczny z okien obu apartamentów.
  Do Państwa dyspozycji mamy też garaż – ok. 500 m od apartamentów.
 • Wygodne zakupy
  Mogą Państwo robić zakupy spożywcze w licznych osiedlowych, małych sklepikach, albo w markecie TESCO (250 m od wejścia do budynku) który jest czynny 24h/dobę. Delikatesy „Piotr i Paweł” znajdują się w Centrum PLAZA.
 • Rekreacja i wypoczynek
  W odległości 5 min. spacerem od budynku znajduje się rezerwat przyrody Żurawiniec oraz Campus Akademicki. Okolica zachęca do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu – będą Państwo zdała od zgiełku miasta, za to w pobliżu pięknego lasku, stawu z kaczkami i łabędziami, stajni konnej. Spod wejścia do bloku nr 4 biegnie ścieżka rowerowa, która zaprowadzi Państwa wprost do „płuc” Poznania – pięknego, historycznego parku Cytadela (ok. 4 km). Cytadela to największy park Poznania, a w nim prócz zieleni kawiarnie, muzeum, rosarium. Poznaniacy tutaj spacerują, jeżdżą rowerami i na rolkach. W odległości 500m od bloku jest nowo wybudowany basen.